Спільна церковна радість – свято хрещення

Недільний ранок 4 серпня розпочався на березі Трускавецького озера, адже в цей день наша церква мала особливе та радісне свято – хрещення.


Зібрання розпочав молитвою пастор Першої Бориславської церкви, брат Василь Цюпко. Чоловічий хор та оркестр виконали кілька музичних номерів. Проповідь про зміст хрещення та його значення проголосив пастор Дрогобицької церкви, брат Роман Цюпко.
       Священодію хрещення звершили пастори Ярослав Стащак (Перша Бориславська церква), Роман Цюпко (Дрогобич).
Із впевненістю можна сказати, що немає більшої радості для Церкви, аніж приєднання нових членів. Цієї неділі до помісної громади Першої Бориславської Баптистської Церкви долучилися семеро молодих людей, прийнявши святе водне хрещення.
       Після акту хрещення, Церква зібралася в Домі молитви, де разом з новими членами могли виконати ще одну Заповідь Христа – Причастя. Цю священнодію звершив пастор Володимир Кутний. Право першим здійснити Заповідь надали новохрещеним.
Та перед цим до новохрещених звернувся пастор церкви с. Сторона, Григорій Косюта. Він підкреслив про важливість відповідальності члена церкви, та підбадьорив нових членів церкви.
      Опісля причастя, охрещеним вручили пам’ятні подарунки та свідоцтва про хрещення. Згодом, після привітань, заключну проповідь виголосив перший пресвітер церкви – Василь Цюпко. Він говорив про важливість Божих дарів, які Він дає Своїм дітям через Духа, та чому потрібно служити цими дарами.
Після зібрання в Домі молитви, вся церква продовжила святкування на дворі, де на всіх чекав смачний обід і спілкування під супровід церковного оркестру.
      Це був незабутній день для кожного присутнього, особливо для нових членів церкви. Дякуємо Богу, за те що Він продовжує додавати до церкви спасенних людей. Його церква росте, а значить – Царство Його розширюється. Слава Богу! Амінь.