І знову Лукавиця

Третій рік поспіль в Лукавиці!
Що особливого, які новини?


Приїзд 30-ти молодих людей на тиждень у село Лукавицю - це вже особлива подія для жителів села, бо щодня голосно і цікаво вирувало життя на території Дому Молитви, де тепер проживає сім'я Зарейчуків Оксани і Саші.
Щодня було чути, як молодь прокидалася, певно всі знали про плани на день, бо життя на подвір'ї було голосним, грала музика, було чутно християнські пісні, щоранку читалося Слово і молитва хвали від усіх присутніх прославляла Бога. Після сніданку щодня молодь ділилася на дві групи і проводила денний табір у двох селах одночасно: в Лукавиці та у Сприні. Для дітей були цікаві ігри, конкурси, естафети з призами, різні творчі поробки, які можна було принести додому на пам'ять про табір, вчили і співали цікаві пісні і щодня слухали нові історії про біблійних героїв: Давида, Савла, Авесалома, Сидраха і його друзів, вчилися як прводитись у різних ситуаціях, що є важливе, а що ні, що для Бога приємне, вчили біблійні віршики напам'ять ну і завжди смачні призи!
Пізній обід означав відпочинок, просто спілкування один з одним, спорт, річка, сон. День добігав завершення, і після вечері розпалювали вогонь, як темніло, то було чути гру гітари і слова християнських пісень, молодь із села теж щовечора охоче приєднувалася до спілкування. Цікаві теми про сім'ю, моральну чистоту, постановку цілей в житті, випробування і спокуси об'єднували в роздумах молодь нашої церкви. Це був час продовження побудови стосунків із жителями села, стосунків один з одним, а особливо - це свідоцтво про Живого Бога!
Віримо, що сім'я Зарійчуків продовжує щодня служити потребам жителів села, любити їх і виконувати свою місію, а ми повернемося туди знову! Продовжуємо вірити і молитися, що у селі Лукавиця буде жива справжня церква із людей, які там живуть!