Благословіння у Виноградові

Минулі вихідні для братів з команди в?язничного служіння пройшли в особливому місці - у місті Виноградові, що на Закарпатті.

Господь подарував із місцевою церквою особливу спільність. В скрутні роки, браття із Закарпаття підхопили естафету проголошення Євангелії в місцях позбавлення волі та продовжують ревно виконувати службу у тісній співпраці з бориславцями та дрогобичанами. Брати не лише спільно несуть Боже Слово, але і намагаються пізнавати, як краще робити діло Боже. Для цього, уже вдруге, у Церкві Виноградова збираються брати з різних куточків Західної Украіни. Цього разу Рівне, Луцьк, Львів, Дрогобич, Борислав, доповнила команда з Ужгорода - більше трьох десятків служителів ділились Божим Словом, свідоцтвами про Божі справи, досвідом та благословенням, труднощами та потребами в?язничного служіння, праці в реабілітаційних центрах та інших сферах духовної роботи. Відповідальні за організацію зустрічі брати, Павло Онисько, тюремний служитель та диякон Леньо Юрій створили сприятливу атмосферу для спілкування і духовного збагачення кожного учасника. В команді з іншими братами церкви вони організували чудовий відпочинок після конференціі з частуванням коронними стравами цієї місцевості та активним дозвіллям на березі мальовничого озерного комплексу.
         Після спільної вечері, яку на вогнищі готував Гейза Нодь - також тюремний проповідник, брати помолились, міцно обійнялися, дехто поїхав додому, а дехто пішов готуватись до зібрань. Але пам?ять про спільний час та особливі Божі благословіння залишаться в розумі та серцях братів назавжди!
         Дякуємо Богу за чудовий час з нашими братами! Набравшись сил та досвіду повертаємось на діло, до якого були покликані Господом Ісусом!