День Матері - це завжди свято

День Матері - це завжди свято, завжди радість у родинах!

 

Любов мами і тата створює для дитя атмосферу захищеності, прийняття і комфорту. Ми дякуємо Богу, що доказав Свою любов, створивши сім'ю, в якій можна через безумовне відношення батьків відчувати турботу Самого Бога.

В нас прийнято мати особливий день, коли кожен в спільній молитві славить Бога за інститут сім'ї, особливо за роль мами у житті кожного. В цей гарний день є повід ушанувати всіх, хто вже давно і бабуся, і прабабуся, кожну, яка пережила багато, аби називатись мамою.

Ми благословляємо наших матерів, молимось про них всією церквою, збираємось на урочистість, даруємо подарунчуи, створюємо настрій й атмосферу. Так хочеться, щоб наші мамочки знали не лише в свято, що ми їх любимо, а кожного буднього дня відчували турботу і повагу від рідних.

Ми щиро дякуємо Богові за сім'ю, через яку вчимося приймати і любити безкорисно, за жертовних і безцінних матерів, за відповідальних і щирих татусів. Всією церквою радіємо, що маємо особливі події, і можемо мати час, коли просто зупиняємося в роздумах, схиляємось з подякою і прославленням.

Дякуємо, мами наші, за любов безумовну, яка надихає, просимо в Бога для вас світлих радісних днів, щоб ви завжди, дивлячись на своїх дітей, славили Творця!