Наші волонтери на конференції "Живий Рух 2019"

Щорічна конференція для молодих лідерів на Арені Львів - це яскрава подія для української молоді з усіх областей України, які на два дні збираються разом для навчання та спільного поклоніння.

Ось і цього року понад тисячу молодих людей зібрались у Львові говорити на тему «Ідентичність». Знай, хто ти є насправді. Вір, хто Бог є насправді. Дій разом з Ним та церквою.
Цього року це завершальна конференція.
Протягом двох днів відбулись:
- 24 майстер-класи як загальні, так і окремо для хлопців та дівчат
- проповіді на тему «Ідентичність»;
- спілкування та обмін досвідом;
- ток-шоу на практичні теми
Більше 30-ти запрошених спікерів з різних куточків України та з закордону ділились життєвим досвідом, наставляли та проповідували.
Наша діяльність найменше впливає на нас, на нас впливають люди» - цими словами розпочав конференцію Живий Рух - ректор УБТС Ярослав Пиж.
Над темою ідентичності задумувався чи не кожен із нас, адже усі ми шукаємо відповіді «Хто я насправді?» «Для чого я?» та яким бачить мене мій Творець?
Микола Романюк, Валерій Антонюк, Олександр Савич, Любомир Матвій та багато інших спікерів відкривали відповіді на складні життєві питання
Улюбленою частиною учасників були майстер-класи, адже вони були окремо для хлопців і дівчат та відповідали на потреби саме хлопців та дівчат.
Найсмачнішою частиною конференції були кавоперерви, тому що їх обслуговували молодь першої Бориславської церкви, які щоразу відвідують конференцію у Львові, навчаючись, спілкуючись та служачи, адже зароблені кошти дуже цінні та необхідні для розвитку різних служінь помісної церкви, в яких наша молодь завжди активна.
Дякуємо Богові за можливості навчатись, зростати та служити у спільності!