Святкування Пасхи у будинку культури

  
 Пасхальний понеділок 29 квітня видався теплим і сонячним. Господь наче по замовленню створив такий день. Саме цього понеділка у Палаці культури відбулось регіональне зібрання за участю церков нашого регіону. Перша і Друга бориславські церкви, церкви Дрогобича, Трускавця та Стебника, Підбужа, Сторони та Старого кропивника – усі прибули у бориславський Палац культури для спільного зібрання…
   У програмі був прекрасний спів чоловічого хору “Горяни” та підліткового хору Другої Бориславської церкви, соло та груповий спів, поезія ну і звичайно ж злагоджена гра духового оркестру. У залі царила святкова атмосфера прекрасної християнської спільності у прославленні воскреслого Господа. Кожна церква вклала свою лепту у це свято, кульмінацією якого була проповідь ректора УБТС Ярослава Пижа.
   У проповіді наголошено було на значущі заслуги Христового воскресіння - визволення від Закону Смерті. Сьогодні кожен із нас має можливість жити і користуватись благодаттю Христового подвигу. Слава Йому за це і нині, і навіки!.