Блаженні милостиві

Четвертого лютого, в другому залі нашого Дому молитви відбулась чергова особлива зустріч для людей старшого віку.

Вже вкотре наші брати і сестри зустрічаються, щоб цікаво проводити час та роздумувати над блаженствами, які свого часу виголосив Христос.
Цього разу, як і завжди, не обійшлось без цікавих конкурсів, корисної презентації з історією про великих людей та проповіді про ще одне блажентсво. Темою вечора були слова Ісуса: «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть». Пастор помісної церкви, Ярослав Стащак, говорив про те, що Христос своїм прикладом показав нам, що означає бути милостивим до людей, та закликав Своїх послідовників бути такими. Милість – це не просто співчуття людині, це багато більше. Милість – це долучитись до проблеми людини і допомогти їй у її вирішенні. Ісус ніколи не проходив стороною людей, які мали потреби, Він вирішував їх проблеми. В кінці кінців, Він захотів і вирішив найбільшу потребу людства - потребу у тому, щоб дати людям спасіння. Ось чому наш Спаситель є милостивим Богом, і до тої ж милості Він закликає нас.
В кінці зустрічі, на всіх присутніх чекала смачна вечеря та продовження спілкування за столом. Хай Господь благословить нас, щоб ми проявляли милість до інших людей, і хай Йому буде з цього приємно. Слава Богу!