Зимовий підлітковий табір

Історія сезонного табору "ЗРОБИ ВИБІР" триває, ми перейшли вже на третій рік! На зимових канікулах три дні близько сорока підлітків відвідали денний табір.

Це хлопці і дівчата, більшість яких ми знаємо, з якими зустрічаємося під час підліткового клубу, на авані, на підлітковій групі, ми не чужі, а так наче вже віддавна знаємося. Ось тому атмосфера в таборі дружня, радісна, а спілкування з лідерами на різні теми завжди цікаві, це ж їх друзі. Лідери навчали бути мирними, піднімаючи проблему булінгу між підлітками, вчили правильно розпоряджатися часом, порядку на щодень, також здоровому способу життя. На біблійних уроках хлопці і дівчата вчились робити правильний вибір, досліджуючи історії життя Самсона, Даниїла та Естер.
Різноманіття майстеркласів розширювали їх пізнання, розвивало творчість, навики, і навіть просто веселили, створюючи настрій на увесь день. Підлітки дізналися більше про себе, про відмінності між хлопцями і дівчатами, про спілкування один з одним і розуміння один одного.
Зимовий спорт, квести й експерименти тримали їх увагу і тіло в тонусі. А ще вони вправлялися в куховарстві, і останнього дня робили іменні запрошення батькам на різдвяне свято з їх участю, яке відбулося в Домі Молитви наступного дня після табору. До цього свята учасники табору вивчили нові колядки і підготували невеличку постановку, ця спільність їх зближує, вчить дружити, вирішувати непорозуміння.
Сезонний денний табір для підлітків - постійне благословіння для нашої церкви, це віра кожного працівника в те, що помісна церква наповнюватиметься підлітками, які знайдутьть друзів, а з часом і Христа.... Дай Бог