«Зміни свій тариф». Особливе зібрання для батьків


Батьки та діти… Історія їх стосунків і непорозумінь розпочалась, напевно, тоді, як у Адама з Євою народились діти… З тих пір людське суспільство шукає шляхи вирішення цієї проблеми.


У наш час цей конфлікт інтересів і світогляду видно як ніколи. Наш час – це час високих технологій. Інтернет і гаджети стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Стали настільки невід’ємними, що ми, батьки, дозволили їм стати вихователями та вчителями наших дітей. Через них наші діти пізнають світ, зав’язують знайомства, спілкуються. Вони заспокоюють капризи дітей, заколисують до сну, бавлять…
Високі технології неабияк полегшили наше з вами життя. Вони дозволили нам спілкуватись із цілим світом, зблизили нас на відстань одного кліка. Вони зблизили нас із далекими, але… віддалили від близьких…
Як не втратити контакт із власними дітьми? Про це йшлося на недільній зустрічі батьків, котра відбулась 9 грудня. Вечір мав назву зрозумілу усім: “Зміни свій тариф!..” У назві зразу було заховано й відповідь на підняту проблему. Зміни свій тариф! Переключись на спілкування зі своїми дітьми! Будь з ними on-line! Не перемикайся на будь що інше! Якщо батьки будуть виконувати свої батьківські обов’язки: виховувати, навчати, наставляти, бавити, заспокоювати – то конфлікт поколінь буде мінімальний.
Вчителі недільної школи підготували цікаву програму для батьків, а основні теми провели пастори церкви: Ярослав Стащак та Василь Цюпко. Опісля зібрання, батьки мали можливість поспілкуватись за смачною вечерею.
Хай Бог благословить наших дітей, і дасть мудрості всім батькам у вихованні!