День Біблії у нашій церкві

Вже протягом семи років наша церква відзначає особливий день – День Біблії. Скількох чужих і далеких людей об’єднало в одне Тіло Христове саме Слово Боже!

Саме доступ до сторінок Біблії став поштовхом до покаяння, до зміни сердець і бажання спільно збиратись для слави Божої. Тож 18 листопада в нашому рідному Домі Молитви зібралось багато людей з нашої та інших церков регіону, щоб ще раз нагадати собі та іншим, яке цінне для нас Писання. Були запрошені особливі гості, а музичну частину проводив чоловічий гірський хор.
Небайдужими до Слова Божого є і дитяче покоління, тож для них була проведена особлива вікторина по знанню Біблії, а за правильні відповіді дітки могли отримати призи. Чудовий авторський вірш проголосила сестра Марія Ридзанич, а згодом ми дали місце і для наших гостей. Вже не один рік нас відвідують представники з Українського Біблійного Товариства, і цього року директор УБТ західного регіонального відділення мав чудове слово привітання. На цьому їх програма не завершилась, адже вони показали презентацію із цікавими фактами про Слово Боже, а також провели загальну вікторину з можливістю отримати подарунки – Біблії. Після зібрання УБТ дало можливість всім бажаючим долучитись до написання рукописної Біблії. На це святкове зібрання також був запрошений пастор ХВЄ – Анатолій Кліновський, який проголосив проповідь на тему: «Перемінений розум». Основне та завершальне слово виголосив пресвітер Трускавецької церкви, Олег Боднар. Він говорив про важливість перебування в Слові Божому і зміни, які воно несе в нашому житті та робить нас щасливими послідовниками Христа.
Зібрання закінчилось, але не перестає нас змінювати почуте Слово Боже. Тож нехай воно і надалі сіється в людські серця, і вірний Бог, Який сказав, що Слово Його порожнім назад не вертається.