Служіння брата Чака Мілтона

Середина вересня багатьом бориславцям запам’ятається надовго, а, можливо, і на все життя. Шостий раз до нашого міста завітав Чарлз Мілтон, або, як називають його вже знайомі, брат Чак.

Як тільки за ці десять днів не лунало Слово Боже в домах та установах нашого міста: невтомно, емоційно, ревно, настирно, лагідно, співчутливо, спокійно, переконливо, аргументовано, беззаперечно... Брат Чак, який дуже сумлінно ставиться до виконання великого доручення Господа Ісуса: «Ідіть та всьому створінню Євангелію проповідуйте!», маючи в серці любов до наших земляків, використовує кожну нагоду поділитись Доброю Новиною, перебуваючи на українській землі. Більше півтора десятка людей у своїх домах та декілька десятків бориславців, що працюють і навчаються в різних установах нашого міста, мали чудову можливість почути свідоцтво про Божу працю в житті нашого дорогого брата, а також отримати слово про спасіння та чудові настанови із Святого Писання.

Напередодні від’їзду Чака Мілтона, брати служителі провели вечір з братом, щоб підсумувати виконану працю, спланувати нову, якщо Господь дозволить, а також благословити брата-місіонера на нові подорожі і молитись про його дружину, його дітей і внучку.

Щоденні зустрічі виявили тривожний факт – багато людей в нашому місті ще не знають Євангелії. Це спонукає нас сьогодні молитись про відкриті двері, розуміння та сприйняття Доброї Звістки нашими співмешканцями. Та не тільки молитись, а й іти і звіщати, що зробив з нами Господь Ісус, подібно, як це робить наш дорогий брат Чак.