Підлітковий табір в горах

СТАРТУВАВ ЩЕ ОДИН ТАБІР! 6-го серпня 35 підлітків разом із командою працівників вирушили із самого ранесенька в далеку та цікаву дорогу, кінцева зупинка – село Верхнє Висоцьке, що в Сколівському районі нашої області.

Спитаєте, що там цікавого? Їх очікувала гарна база відпочинку серед чудових краєвидів наших Карпат. Свіже повітря, річка неподалік, а головне – емоції від очікування тижня, що перед ними.
Одразу після поселення, наші підлітки мали змогу познайомитись ближче один із одним, пограти ігри, а після ознайомлення з табірною програмою, всі смачно пообідали. Згодом їх очікували різні майстер-класи, а їх ми запланували окремо для хлопців та дівчат, згідно з їх «тінейджерськими» інтересами. Тут були і драм-гуртки, і рукоділля, і муз-гуртки та ще багато цікавого! Щовечора ми проводили зібрання, біблійні уроки та цікаві спілкування. А вдень лунав радісний сміх від загальнотабірних ігор, які всі так люблять. В інші дні невтомних підлітків чекав похід у гори, а також на річку, де можна завжди весело провести час, та натішившись краєвидами – прославити Бога піснями. Останні роки в тренд увійшли ігри з фарбами Холі – і цю можливість ми не упустили. Вкінці табору оголосили день Таємного друга, де кожен отримав цікаві подаруночки. Стільки всього відбувалось, і які результати ми бачимо?
Кожен табір – це платформа для побудови стосунків один з одним, вміння підлаштовуватись до потреб інших, це і є той сучасний тімбілдінг, на фоні якого ми можемо доносити людям про Христа. Ви хочете, щоб ваші діти служили в церкві? Хочете, щоб мали віруючих друзів? Ви хочете, щоб поряд з хорошим настроєм та емоціями, нове покоління виростало в здоровій науці Христа? Тоді це саме та хороша можливість! Світ має що запропонувати для веселого проведення часу, але віддаймо час наших дітей для Бога!
P.S. Табір продовжуватиметься у вигляді щотижневої підліткової групи, щомісячного клубу та сезонних денних таборів! Запрошуємо підлітків 13-15 років!