Місія Лукавиця виконана!!!

Неначе одна мить – ще досі звучить у головах молодих людей, працівників місіонерського проекту в селі Лукавиця та довколишніх селах...

Неначе одна мить, пролетів тиждень справжнісіньких пригод, неочікуваних випробувань та надзвичайних Божих благословінь для всіх учасників поїздки. Неначе одна мить пролетіли насичені робочі дні в таборі, вечори біля вогнища з сюрпризами у вигляді дощу, мокрі ночі і такі ж ранки, проведені в спільній молитві... про погоду і незабутній останній день... наче одна мить.
Ну, годі ностальгії!!! Співчуваємо всім, хто не схотів прийняти участь або знехтував пропозицією в різний спосіб долучитись до праці у селі Лукавиця, адже Господня благословляюча рука жодної миті не відступала від імпровізованого наметового містечка та його жителів! Цього року Бог допоміг усім нам зрозуміти важливу істину: ми часто не маємо сили над обставинами, не здатні їх змінити, але попри це, ми здатні довіритися Йому, а Господь, в Свою чергу ще й як здатний і не тільки погоду змінити чи ситуацію в селі, а найголовніше, Він має силу змінювати наші серця.
Ранок – мокрий... молимося, читаємо, знову молимося, що далі? Дощ! Щойно читали про віру... так гаряче роздумували-обговорювали! Ну тоді, вперед, бо віруємо Богові! Діти є! Табір відбувається! Ввечері дощ! Читаємо з Писання про героїв віри, рішучих, слухняних, впертих (о це ми вміємо), про слабких людей, через яких Всесильний Бог робив могутні і величні речі в історії. Довіряємо, Господи поможи недовірі нашій!!! Працюємо!!! Господь дає сил, мудрості, вчасно спиняє дощ, дає ключі від сільського клубу, відкриває нове село, приводить цілу купу молодих людей на вечірні спілкування. Кожний день перенасичений, встигай відіспатись.
Табір в Лукавиці – це три речі: широке поле для благовістя, платформа розвитку стосунків церковної молоді та школи віри. Чи кожен з нас так розуміє? Напевно ні... але хочеться знову!
Ми вдячні Богові, що незважаючи на дощ, приходили діти і в Лукавиці, і в Сприні, і ще й навіть у Черхаві два дні встигли провести з місцевою дітлашнею.. Ми вдячні Богові, що кожного ранку молоді брати, а ввечері пастори відкривали Писання, і завжди ми мали достатньо втіхи та заохочення до праці та спілкування! Ми вдячні Богові, що господарська команда виклалась на 200 відсотків, намагаючись робити все вчасно та до місця. Ми вдячні Богові, що Він давав мудрості правильно застосувати той ресурс, яким Він нас особисто нагородив і благословив через нашу рідну Церкву в Бориславі. Ми вдячні Богу за організацію цієї місії, оскільки час проведений разом в служінні, спілкуванні, праці, щоденному побуті – не викоріниш!
Букет пізнання, міцно зв'язаний досвідом та з вплетеними незабудками почуттів, глибоко закарбувався в пам'яті кожного місіонера! Слава Богу за кожного на місії «Лукавиця»!