Хрещення 2018

«Голос співу й спасіння в наметах між праведників: Господня правиця виконує чуда!» Пс 118:15
В правдивості слів псалмоспівця мали можливість переконатись всі учасники та гості свята хрещення в Бориславі!


На березі водойми зібралась велика кількість віруючих з Борислава, Дрогобича, Старого Кропивника, Підбужа та Сторони. Попри невтішні прогнози, погода була чудовою! Господь подбав, щоби не пекло сонце і не падав дощ. Вислухавши проповідь Слова Божого, музичні твори у виконанні оркестру і чоловічого хору з молитвою та піснею, Церква проводжала у воду та зустрічала кожного, хто виявив своє бажання в доброму сумлінні служити Господу Ісусу. Сім разів очі та вуха глядачів бачили та чули свідоцтво віри. Семеро нових членів Церкви долучились до помісних громад.
Друга частина свята, вже у Домі Молитви, розпочалась із настанови до тих, хто охрестився. Гарячий заклик дбати про міцні стосунки з Христом, молитва благословіння, практичні подарунки, ліричні побажання в поезії, звернені до кожного поіменно плавно перейшли у спільне виконання заповіді Ісуса – Вечері Господньої. Зібрання завершувалось чудовим зверненням до Церкви – вірити, любити та невтомно працювати на жнивах Божих.
На вулиці вже чекав гарячий обід, і в супроводі духового оркестру, що зустрічав всіх учасників свята, гості та місцеві досхочу насолоджувались смачною їжею та дружнім спілкуванням. Музиканти невтомно грали та співали, діти Божі в тіні молитовного будинку славили Господа за чуда, які Він незмінно чинить у житті кожного із нас.
Справжнє свято є тоді, коли кожен особисто переконується у Божій силі та спільно з іншими славить Господа! Таким святом став для нас недільний день!