Літній дитячий табір 2018


Літо – це активний період різних дитячих дійств та служінь. Табір – одне із них. Уже 12 років поспіль в літку усі приміщення нашої церкви переповнені дітьми.

Скрізь гомін, сміх, гучний спів. З 17 по 22 липня близько 220 дітей віком від 6 до 13 років мали можливість корисно та цікаво провести час в таборі. Велика команда українських та американських лідерів старалася створити комфортні та безпечні умови перебування для всіх присутніх.
Незважаючи на поганий прогноз погоди, Бог щедро благословляв нас кожного дня. Діти мали можливість займатись спортом: естафети, командні ігри, водний волейбол, квест. А скільки радості приносили гуртки рукоділля та музики. Щодня учасники табору на біблійному уроці відкривали для себе щось нове та цінне, вчилися зауважувати навколо себе красу та велич Божого творіння. Лідери гуртка розповідали дивовижні історії з Біблії, в яких Господь використовував тварин, щоб привернути увагу людей і показати Свою велич, могутність та силу.
Багато смачного задоволення для всіх приносили обіди та снеки, які з любов’ю були приготовленні працівниками кухні.
Море позитивних емоцій та захоплюючих моментів, багато нових зустрічей та друзів. Щодня кожен приємно втомленим повертався до дому, щоб вранці знову зустрітися і цікаво та корисно провести день.
Швидко та непомітно настав час прощатися. Багато слів настанови та побажання лунало в цей день від пасторів церкви та директора табору.
Ну, і звичайно, подарунки, подарунки і подарунки. А найважливішим було те, що кожен повернувся до дому з особистою Біблією.
Дякуємо Богу за кожну дитину, за всі безмежні благословіння та охорону. Молимось, щоб Бог проростив посіяне зерно правди в дитячих серцях.