«60» – це знову зустріч!

Ми продовжуємо вивчати заповіді блаженства. І цього недільного дня присутні могли роздумувати над значенням другої із дев’яти –
«Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені» (Мт. 5:4).


Та перед цим гостям запропонували взяти учать в уже традиційній грі на знання Біблії. Гру умовно розділили на дві частини. В цей раз учасники відгадували імена цариць (перша частина) та географічні місця (друга частина). Ті, хто правильно відповідав, отримували солодкі нагороди за свої знання.
Тему зустрічі розкрив пресвітер Ярослав Стащак. В своїй проповіді він наголосив, що навіть коли у нас горе і на щоках сльози – розрада наша в наступному:
• Христос, свого часу, пройшов куди більші страждання – Він був покараний за гріхи всього людства;
• Христос перебуває із нами – ми не одні у своїх стражданнях (Мт. 28:20)
• Одного дня все зміниться – вірним Христос дасть вічне життя (Ів 6:40)
Опісля проповіді Наталя Вельгуш розповіла про практичне життя Марії Терези, яку душа боліла за нещасних, хто гинули і фізично, і духовно, яка прожила у смутку усе своє життя та точно вірила, що часткове утішення – бачити ситих і декого спасенними на землі, а вся радість буде на небесах!
Цікаво, що протягом усього дійства були проблеми з електроенергією, але пісні, хоч і без текстового супроводу на екрані, співалися; вечеря, все-таки була приготовлена, за що велике дякую молоді нашої церкви.
Ще однин вечір благословенно завершився. Нехай кожен із нас, як сказав у своїй проповіді пастор Ярослав, буде блаженним, навіть у скрутні хвилини.