Спортивний клуб AWANA. Що це таке?

Цікаво, що AWANA «народилася» в далекому 1950 році у м. Чикаго. Три брати зрозуміли, що прагнуть розказувати про Бога дітям, що збиралися у приміщенні навпроти церкви для ігор й розваг, проте, не знали, як це зробити.

Але через деякий час вони поділилися ідеями, які, на їх думку, відкрив їм Бог: один сказав, що хоче займатися спортом із дітьми; другий мовив, що бажає вчити з ними біблійні тексти, бо сам любив це робити; третій захотів кожного разу навчати їх якоїсь істини. Брати надихнулися текстом із 2 Тимофія 2:15 «Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди». Перші букви деяких слів із тексту вони об’єднали в абревіатуру AWANA (Approved Workmen Are Not Ashamed), що дослівно означає «досконалі працівники – незасоромлені». Їхня ідея успішно втілилася в життя, і згодом такі клуби функціонували у багатьох містах Америки. Сьогодні через клуби AWANA доносяться Євангелія й Біблійні істини до чотирьох мільйонів дітей у 120-ти країнах.
Молодь нашої Церкви також приймає участь в «аванівсьому» служінні. Кожної суботи у спортзалі 4-ї школи чи на її території та щонеділі у спортзалі санаторної школи відбувається спортивний християнський клуб AWANA. Програмне наповнення клубу завжди зазнає змін для того, щоби бути цікавим для дітей, але наступне залишається сталим: спорт, який так сильно люблять діти; спілкування лідерів у групах, де вивчають тексти із Писання; біблійний урок – заключна частина дійства для того, щоби навчити християнських істин і Божого слова, яке є джерелом життя. На даний момент, клуб AWANA в 4-й школі відвідують близько 50-ти дітей, у санаторній – біля 30-ти. Всього залучених до цього служіння – 20 молодих людей з нашої Церкви.
І знову хочеться подякувати Богу за свободу в євангельській діяльності у нашій країні й місті Бориславі, зокрема. Адже цей клуб приносить свої плоди – чимало аванівців-дітей почали відвідувати наші богослужіння, недільну школу, а чимало уже прийняли Господа, як особистого Спасителя, тобто стали членами Церкви. Тому, поки ще маємо благодатний час вільно говорити Слово Боже, працюймо для збудування Його Царства. І, звичайно, молімося за служіння AWANA та дітей, які слухають Добру Новину.