День Сім'ї 2018

Сонячної, погожої теплої днини у міському парку міста Борислава зібралось понад 500 людей; всюди пахло затишком, кавою, солодощами. На обличчях читалось задоволення, на лицях рясніла усмішка.

Що ж відбувалось? Звідусіль лунав дитячий щасливий сміх, стежками прогулювались сімейні пари. Дідусі і бабусі спокійно посиджували на лавах, обговорюючи подію. Святкування «Дня Сім’ї» – ось що привабило безліч родин недільного дня до парку. Гостей зустрічав оркестр першої бориславської церкви, лунала християнська пісня та поезія. Пастор Володимир Кутний щиро вітав гостей, дякував Богові за благословіння утворювати сім’ї, будувати родини, народжувати діток, щоби через сімейні стосунки прославлявся Христос Господь. Через спілкування гості ділились цінностями, які панують у їх сім’ях, дякували Богові, що проводить крізь труднощі їх родини. Завдяки сім’ї ми вчимося любити один одного, жити не для себе, шліфувати характер, ставати добрішими, смиреннішими та терплячішими. Приємно та радісно було чути, що українські родини шанують Бога у своїх сім’ях.
Насичена цікава програма так заполонила день, що він пролетів зовсім непомітно. Дітки приймали участь у спортивних естафетах, стріляли з луків, художньо розмальовували лиця, робили цікаві поробки, скакали на батуті, а найменші грались у центрі раннього розвитку. Особливий куток чекав на діток, які готуються до першого класу: Маленька школа «Стежинка» презентувала уроки, на яких діток вчать писати, читати, а також творчо розвивають, запрошувала з вересня приєднуватись до навчання.
День прийшов до вечора, і на всіх гостей чекала смачна свіжа запашна вечеря на природі у величезних казанах, спілкування продовжувалось, певно ніхто не поспішав розходитися, день видався напрочуд теплим, щирим, справді сімейним. Дякуємо Богові, що благословляє нас сім’ями, родинами, турбується та опікується кожним! Святкування «Дня Сім’ї» було справді чудовою нагодою для відпочинку та спілкування. Слава Богу!