Перша зустріч новоствореної підліткової групи!

Підлітковий період такий особливий і важливий у житті кожного. А ми, як церква, бажаємо закласти в них правильний фундамент для служіння Богу.


В нашій церкві цього року недільна школа відпустила 15 випускників до підліткової групи, з якими займається сестра Олена Дуб. І в суботу, 9 червня, була перша зустріч на подвір'ї дому пастора Ярослава Стащака. Підлітки мали змогу відпочити, провести весело час за спільними спортивними іграми, смачно поїсти шашлика з картоплею, а також ближче поспілкуватись один з одним, плануючи свої наступні цікаві зустрічі. Тут вони подавали свої ідеї, чим би хотіли займатись на групі, яка їх незадовго чекає. Покуштувавши десерт, всі роз'їхались до своїх домівок із веселим настроєм на чудовими враженнями.
Ми часто кажемо, що майбутнє церкви за молодим поколінням - дітьми, підлітками і молоддю. Тож хочемо вкладати в них правильні християнські цінності, залучати їх до навчання та праці, закладати бажання до розвитку. І все це - ради слави Ісуса Христа, щоб зростала церква, і щоб кожен віддав своє життя в руки Господа.