Випуск недільної школи в нашій церкві!

Ось і настало довгоочікуване літо - радісна пора для дітвори. Сьогодні закінчився ще один рік навчання у недільній школі. Багато пережито, досліджено, вивчено.

Для когось цей рік закінчився з високими досягненнями, для когось - з меншими. Але Бог вів та щедро благословляв нас. Це також особливе та радісне свято ще й тому, що у цьому році 25 учнів завершили навчання в недільній школі: 10 з них - це вже гарна молодь, яка долучиться до молодіжної спільності і разом продовжать вчитися і служити, а 15 - це щасливі підлітки, які з вересня зберуться в одну дружню підліткову групу і продовжать навчатись, спілкуватись і зростати.
Завершився особливий навчальний рік - це і перемоги, і радість, і ріст у пізнанні Слова Божого. Ми щиро дякуємо Богу за наших дітей, які можуть вчитись Божого Слова з дитинства, а ми можемо формувати в них християнські цінності. Також дякуємо Творцю за недільну школу, яка вже кілька десятків років успішно наповнює та збагачує нашу церкву, за всіх вчителів та служителів, які посвячують себе на діло Боже!
Тож, хай наш Небесний Батько благословляє служіння Недільної школи: діток та вчителів!