Учасники підліткового клубу – в Америці!

                                                                                                                      

Починаючи з 1492 року, європейці активно взялись досліджувати континент, який в недалекому майбутньому назвуть Америкою.
Так само й наші підлітки мали можливість відкрити для себе частину цього «Нового Світу» на підлітковому клубі.

Об'єктом дослідження було обрано Сполучені Штати Америки – країну мрій та можливостей. Це була чудова нагода із середини поглянути на "американську мрію", провести дозвілля за американським стандартом і познайомитись із представниками пантеону американських зірок.
Роздуми про все американське непомітно перейшли в духовну площину, і ми мали можливість запитати себе, чи маю я кумира, і хто є моїм кумиром? Друга заповідь із Закону Мойсея допомогла зрозуміти декілька важливих істин: людина створена Богом із потребою вклонятись і шанувати свого Творця але через гріх, часто обирає собі ідолів та присвячує їм своє життя. Особливою родзинкою клубу стала сценічна постановка від першої особи: свідоцтва про життя, досягнення та смерть кумирів різних епох і в різних сферах. Трагічні свідчення вказали на правдивість істини, що ніхто окрім Бога не вартий поклоніння та шанування і ще раз наголосили на важливості теми, що обговорювалась цього вечора.
Завершенням клубу був справжній американський СНЕК – маршмелоу запечена на вогні і, традиційно, запрошення продовжити спілкування наступного разу.