Весняний підлітковий табір

Непомітно та звично, на перший погляд, пролетів час у денному таборі для підлітків "Друзі". Але, насправді, лише неозброєним оком, може здатися, що дійство пройшло у звичному руслі. Насправді ж, майже вісім десятків юних людей можуть засвідчити зовсім інше.

 

По перше, цієї весни, ми отримали аж 4 вихідні дні. Починаючи з суботи, традиційно, Аваною, учасники табору стартували цикл всіляких випробувань та змагань. Від елементарних естафет до закручених головоломок, від квестових завдань-викликів до креативних творчих конкурсів.

Другий день – неділя, всього лиш дві години на спортмайданчику школи залишили безпрецедентний слід у пам'яті учасників супер-гри з фарбами, і не тільки у пам'яті залишились сліди…. З величезною цікавістю накинулись учасники табору із приведеними друзями на екзотичні фарби. Досягнення, поставлених в грі цілей, ще, напевно, ніколи не було настільки веселим!... Але всьому є свій час, тому після гри учасники табору сто разів перепитували о котрій годині табір завтра...

А завтра, тобто в понеділок, ще один виклик очікував юних відвідувачів табору! "Real life" –  гра, в якій кожен міг спробувати пожити новим життям, вибрати собі освіту, роботу, придбати необхідні речі, розбагатіти, протратити все майно у азартних іграх, захворіти або одружитись і мати дітей….  правда, все це лише на ігрових картках... але виглядало так, що всіх наче засмоктала трясовина марноти... і тут раз...і раптово гра закінчилась!!! Ох скільки всього ще не встиг, і скільки всього ще не зробила... А як же з переможцями??? Тут вони теж є! Всі, хто протягом свого "життя" зайшли до Церкви, поспілкувались з реальним пастором, визнали, що тимчасові гості тут, і визнали необхідність мати стосунки з Вічним Богом через Ісуса Христа, щоб одержати вічність – були визнані переможцями і частувались за столом під заздрісні погляди тих, хто так і не встиг або навіть і не подумав, щоби витратити ігровий час та гроші на Церкву і залишились в результаті без нічого.

По друге, багато цікавого з'явилось на гуртках: крім звичного Ноу-хау і Рукоділля, юнаки та юнки дискутували про Здоровий спосіб життя, експериментували з досвідченим хіміком, розбивали міфи про людський ресурс, учились робити прикраси для волосся своїми руками дівчата, а хлопці пізнавали, що там у "Жигуля" під капотом, особливістю також була можливість подумати про своє майбутнє на "Ярмарці професій". Цілий день в музиці та динамічному русі, з невеличкою перервою на смачнезний обід, а потім ще й актуальне спілкування в колі своїх новоспечених чи запеклих друзів, підготовка до відеоролика, презентація пісні на іноземній мові, загадки-відгадки – це, та багато іншого пропустили в таборі ті, хто подумав:"А що я там не бачив?"

А по третє, вивчення Біблії: декорації та герої-очевидці, спільний перегляд та аналіз змонтованих сцен із життя Ісуса Христа, залишили в серцях Добру Звістку про Божу любов і милість. Це чудово, що з юних літ можна пізнати Господа і все, що Він створив!