Учасники підліткового клубу – в Японії!

Нарешті подорожі розпочалися. І нас чекала багата на все нове і цікаве велика країна. Японія захоплює, дивує, про неї цікаво знати: традиції, історія, культура, розвиток науки і техніки.

Проте в Японії ті ж самі проблеми і потреби, що і в нас, тому є щось, що нас обєднує, і багато всього, що можна навчитися від інтелектуалів і дуже працьовитих японців.

Учасники клубу, а нас було близько п’ятидесяти, радісно провели час, дізнаючись усього нового та цікавого, що є в Японії, дівчата та хлопці підготували безліч цікавих історій та фактів про країну. Ми грали в японські ігри, вчили японські слова, які ну зовсім не схожі на наші. Співали пісень, заробляли призи. І навіть більше – навчилися їсти японськими паличками наші спагетті, це справді було і кумедно, і цікаво.

Опісля розважальної програми, розпочалося частина роздумів та обговорення. Японія – країна, в якій дуже багато грають у компютерні ігри, багато людей «хворіть» на різні  ігри, це біда японців, які проводять увесь свій вільний від роботи час  в ігрових залах чи просто за комп’ютерами… На жаль, це те, що нас об’єднує, українці теж грають, багато грають, і у вільний від роботи час, і в робочий чи навчальний час. Особливо грають діти, підлітки, молодь, ми всі визнаємо, що теж «хворіємо». Визнати проблему – це вже великий перший крок до її вирішення. Ми обговорювали всі недоліки такої «хвороби», якої шкоди вона завдає здоров’ю, інтелекту, перешкоджає розвитку і постійно краде час від спілкування з рідними, від навчання, а особливо важливо було всім знати і почути ще раз, що Бог ненавидить всіляку залежність! Було дуже цікаво почути, як позбавитись від залежності, і як Бог насправді завжди хоче помогти кожному з нас ставити вільними від всілякого гріха, а залежати лише від Нього!

Подорож триває…. Наступна країна уже на нас чекає….