Дітям належить Царство Боже

18 березня в нашому Домі Молитви відбулось чергове зібрання для батьків, діти яких відвідують недільну школу.

Темою зібрання було гасло: «Діти – частинка неба і ти можеш торкнутись неба». Як це зробити і що це означає? Даною темою ділився пастор нашої церкви, Ярослав Стащак, який зачитав текст від Луки, про Ісусове благословення дітей. Ярослав наголосив, що наші діти належать Богу, і наше завдання вказати їм на Христа, роблячи це в першу чергу своїм відношенням до них. Ісус завжди приділяв особливе значення дітям, кажучи, що їм належить Царство Боже, і тому ми, як батьки, не повинні нехтувати своїми дітьми. Торкнутись неба - означає зробити все можливе, щоб свою дитину, якій належить Царство Боже, привести до Христа.

Наступну тему розкривав пастор Василь Цюпко, в якій говорив про важливість
виховання дітей, згідно Божих принципів. Прикладом для цього є пророк Даниїл, якого батьки виховали в страху Божому. Будучи навіть у полоні, він не зрадив своїх правильних принципів і не зійшов з дороги Божих цінностей.

 Далі звучало багато пісень, а для батьків було приготовано ряд різноманітних конкурсів. На екрані для всіх глядачів показували цікаві відеоролики за участі їхніх дітей.

Кожна мати чи батько у своєму житті зустрічаються з такими ситуаціями, коли діти задають складні запитання. Тож як їх роз’яснити своїй дитині що можна а що ні? Таким цінним досвідом ділились деякі вчителі недільної школи.

Особливою і приємною частиною нашого зібрання стало нагородження батьків, діти яких є кращими учнями в недільній школі. Це спонукає батьків брати участь у житті своїх дітей, заохочувати їх до навчання і проявляти інтерес до розвитку дитини, як духовної особистості. Вкінці для всіх був приготований смачний стіл.

Цілі, які ми ставили перед організацією такого зібрання, є в тому, щоб показати батькам важливість духовного розвитку їх дітей, поспілкуватись з ними, поділитись досвідом та розказати про життя дітей у недільній школі. Слава Богу за все!