Конференція "Живий рух"16 - 17 березня група молоді нашої Церкви мали нагоду побувати у Львові, на молодіжній конференції «Живий рух».

 

Ціль цього заходу не тільки організувати для молоді з усієї території України сприятливий майданчик для спілкування, але і закликати до служіння, даючи чудовий приклад та інструменти тих молодих людей, які вже посвятили себе праці на Божій ниві. Натхнені Духом проповідники з актуальним та Живим посланням до сучасної молоді, багато місій та організацій, які пропонували співпрацю, поради, літературу та різні засоби для служіння, десятки майстер-класів від лідерів різних служінь та духовної праці зі всієї України і Білорусії,
безліч знайомств та теплих вражень від спілкування – далеко не весь список того, чим були наповнені ці два дні. Але, поміж тим, також, до початку і після закінчення конференції наша молодь мала нагоду не лише чути про служіння, а й практикувати навики праці, яку виконують у своїй громаді.

Протягом усього заходу наші молоді брати і сестри працювали волонтерами та обслуговували кафетерій для учасників, яких налічувалось десь біля півтори тисячі. На численних перервах поміж заняттями і проповідями, наша молодь дарувала тисячі посмішок в додаток до печива та сендвічів, які продавали для всіх, охочих поласувати чимось смачненьким. Кошти добуті в кафе молодь завчасно домовились вкласти в табірне служіння нашої Церкви. Тому для багатьох учасників конференції бажання підкріпитись на перервах стало вкладом у розвиток служіння нашої молоді. За це, та за всі інші благословення пережиті протягом цих двох днів, ми щиро вдячні Господу!