Місіонерська конференція "Третя ера місії"

Третього березня у нашій церкві пройшла конференція посвячена місіонерському служінню. Питанням конференції стало "Що досягла Церква в світовій місії" та "Що ще потрібно зробити для виконання Великого доручення".

Спікерами конференції стали місіонери, керівники зовнішньої місії, викладачі місіології.
Про підтримку місіонерів розповів Роман Дячук, адміністратор комітету зовнішньої місії. «Як стати місіонером, куди поїхати звіщати Слово Боже?» — на ці та інші питання постарався відповісти брат Роман. Також великим досвідом місіонерського служіння поділився Любомир Матвіїв — довгостроковий місіонер у Бразилії. Про те, як донести Добру Вістку до людей, які не чули про Бога і важливість цього служіння саме сьогодні, розповів пастор Любомир. Про великі чуда та благословіння у місіонерькому служінні розповіла Мацак Галина, яку в свій час Бог покликав служити в Уганді. Сестра Галина підкреслила важливість довіритись Богові і виконувати повеління Ісуса Христа: "Тож ідіть, і навчіть.."(Від Матвія 28:19).Також гостем конференції був Максим Слязін — місіонер у Польщі. Як донести істинне Слово Боже до людей, які знають про Бога, але затуманені традиціями і обрядами ось, що стало основною думкою промови брата Максима.
Про важливість навчання місінерству розповів Доктор Річард Штрам — викладач київської богословської семінарії. Адже досвід попердників і розуміння Слова Божого — запорука ефективного служіння.
Крім проповідей і свідчень, кожен мав змогу задати питання спікеру та отримати відповідь. Спільне прославлення стало невід'ємною частиною конференції. Кожен з учасників конференції зміг зробити висновок для себе.