Маленька школа «Стежинка»


З 1 березня 2018 року у м. Бориславі при церкві Євангельських християн-
баптистів (вул. Богуна, 32) розпочала роботу маленька школа «Стежинка».


Проект «Маленька школа» – це дошкільна підготовка 5-6-ти річних дітей, який передбачає адаптацію дошкільнят до початкової школи, а також формування християнських цінностей і моральних норм, виховання культури, розвиток логіки та творчості.
Служіння з дітьми є особливим пріоритетом діяльності церкви ЄХБ-1. Адже, діти є великою цінністю, подарунком від Бога. Вони є «…спадщина Господня, плід утроби, нагорода!» (Псалом 126:3). Саме тому «Стежинка» – це мандрівка до Христа. «Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже!», – навчає Ісус Христос (Марка 10:14).
За оригінальними методиками вчителі «Стежинки» допомагатимуть маленьким діткам робити перші кроки до читання, письма, рахунків, англійської мови та творчості. Пріоритетом навчальної програми є Слово Боже та християнська етика.
Колектив педагогів – це команда посвячених для дитячого служіння віруючих-християн, які мають досвід, відповідну освіту та бажання сіяти у молоді серця зернятка добра та любові.
Церква створила всі умови для навчального процесу: надала просторі світлі приміщення, забезпечила меблями та всіма необхідними матеріальними ресурсами.
Чотирнадцять діточок переступили поріг маленької школи. Під час урочистого відкриття «Стежинки» лунали слова молитви, благословіння, побажання. Після цього для маленьких школяриків продзвенів перший дзвіночок, який закликав їх на стежинку знань.
Хай Господь благословить наших діточок добрим розвитком та формуванням у християнських цінностях, щоб вони виросли для слави Божої.
Дякуємо Благословляючому Богу за ще одну можливість у служінні діткам.