Перше «60+» у 2018 році. А що цього разу…?


Протягом трьох років на спеціальному зібрання «60+» ми вивчали уривок з першого послання ап. Павла до Коринтян, 13 розділу — так званий гімн любові.

І наприкінці минулого року завершили дослідження. Та ось уже лютий 2018 року, а це означає, що час знову вивчати Біблійні істини. А темою буде «Заповіді блаженства» ( Матвія 5:3-12).
На початку зустрічі Наталя Вельгуш провела цікаву ребус-гру, де через смайлики й символи присутні розгадували подію, героя або групу людей, таким чином перевіряючи себе в знанні Біблії.
Пастор Василь Цюпко запропонував усім згадати блаженства та у якому порядку вони записані. Він наголосив, що «блаженство» у Біблійному значенні — не пасивний стан людини (наприклад коли я ситим відпочиваю в тіні дерева на гамаку). Над досягненням блаженства потрібно працювати, а це означає докладати зусиль. І цей стан можна отримати тільки життям з Богом. І якраз це ми вивчатимемо кожної наступної зустрічі.
За доброю традицією в час зібрання звучало чимало пісень; відчувалися затишність обстановки й колорит спілкування; звичайно й без спільної вечері не обійшлося.
Слава Богу за даровані моменти у спільності й можливості вчитися. Не лінімося досліджувати Писання.
Амінь