Перший політ «Друзів»

Перший політ «Друзів»

Минулі вихідні, без перебільшення, можна назвати епічним моментом, бо цієї суботи була перегорнута ще одна сторінка історії Бориславської Церкви.


Ми вдячні Господу, що протягом багатьох років Він щедро благословляв і продовжує благословляти нашу Церкву через недільну школу. Декілька поколінь виросли, пізнали Господа та зміцнились у вірі через служіння вчителів, під керівництвом та опікою вірних наставників. Ми дякуємо Богу, що багато прийняли рішення залишитись в дитячому служінні і працювати з дітьми так, як колись працювали з ними. Перебуваючи у постійному контакті з дітьми і підлітками, ми побачили їх потребу в живому спілкуванні, а також ті виклики, які сучасний світ кидає цим «дорослим дітям».
Ми дякуємо Богу, що через рік часу, після довгих молитовних роздумів, посту і безлічі зустрічей, сьогодні ми маємо команду, що складається із півтора десятка молодих людей нашої громади, які поклали свої руки на плуга підліткового служіння. Між іншим, команда має тенденцію до розширення, як і потреби підлітків, які зростають щодня.
Перша наша зустріч після табору «Друзі», який дав нам поштовх до служіння з підлітками, пройшла в атмосфері спільного, дружнього «вильоту»…
Великий зал недільної школи перетворився в аеровокзал з пунктом пропуску та касою для отримання квитків на захоплюючу подорож. А за мить усе змінилось, і ми вже сиділи в комфортному «Боінгу», з нетерпінням очікуючи посадки останнього пасажира на борт. І, ось, довгоочікуваний момент, екіпаж вітає, інструктує, бажає щасливого польоту, звичайно, молитва, і ми — ЛЕТИМО!!!
Вперше перебуваючи на борту підліткового клубу, всі мали можливість почути три істини про щасливий «політ» через життя. Лише Богу можна довірити своє життя, як пасажир надійному пілоту – перша істина. Тільки Слово Боже досконало інструктує нас про щасливе життя, так як інструктують про безпеку на літаку екіпаж та різні засоби. Не потрібно забувати, що ти не сам створений бути щасливим (наодинці на пасажирських рейсах практично не літають) поряд завжди є ближній, і, тільки люблячи його, ти зможеш справді бути щасливим в ПОЛЬОТІ, що називається — життя!
Це був лише старт нашої подорожі, протягом якої, ми матимемо можливість пізнавати велич і любов Бога, споглядаючи на Його творіння у різних куточках світу завдяки нашим подорожам, завжди будемо вникати у Його живе та діяльне Слово, Біблію!
Ми безперестанку дякуємо Господу за прекрасні умови, які маємо в Церкві та в Домі молитви!!! Сподіваємось, що Бог зростить в нашій Церкві ще багатьох служителів Собі на славу і на розбудову Його Царства! Амінь! :)