Різдвяні свята та проект «Лукавиця»

Минулого літа молодь нашої церкви зробили денний табір дітям сіл Лукавиця та Сприня. Цілі заходу — розказати про Бога та спонукати молодих людей вправлятися в поширенні Слова Божого.

    Але на цьому проект не закінчується. Різдвяні свята – ще одна можливість нагадати людям про Христа. З цієї нагоди молодь та усі бажаючі нашої цекрви знову відвідали жителів села.
     Усе відбулося на подвір’ї Дому Молитви. Лунали відомі колядки, яких співали усі присутні без виключення; проводили цікаві конкурси, де учасники заробляли солодкі призи; горіли вогнища, які створювали романтичний затишок, були джерелами тепла і місцями приготування вечірньої страви. Тому голодним не залишився ніхто.
     Пастор Василь Цюпко нагадав про важливість Різдва. Також говорив про істинне значення свята – Бог, через народження Сина, виявив любов до людей й показав, що не покинув нас, навіть грішних (Матвія 1:23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: з нами Бог). Наостанку пастор побажав слухачам миру в домівках, в країні та Божого благословіння в усіх починаннях.
   Кінцевим пунктом програми було роздача Біблій: для дітей – дитячих; для молодих – молодіжні. Також усі бажаючі отримали церковні календарі.
     Дякуймо Богу за можливість безперешкодно й благословенно поширювати Євангелію та шанс зробити добро для ближнього. Молімося й за духовне пробудження лукавчан та пристрасть до служіння кожного члена нашої помісної церкви!
     Христос народився!