Різдвяне свято для дітей

З дитинства кожен із нас з нетерпінням очікували одне із найважливіших  свят – Різдво. Це по особливому затишний та радісний період, це сповнені надією погляди у майбутнє, це щасливі посмішки та подарунки, це всім відомі пісні та привітання «Христос народився! Славімо Його!»

     Але, що насправді несе у собі це свято? Що для мене дало Різдво? Для чого Христос прийшов на землю?
     Відповіді на ці запитання могли отримати та побачити діти на святковому служінні 21 січня. Більш як 120 дітей, а також їхні батьки зібралися у дружній та теплій атмосфері. Вчителі недільної школи підготували Різдвяну постановку, в якій ще раз згадали про молоде подружжя з Назарету, про тиху Вифлиємську ніч, про хор ангелів в небі, який звістив пастухам про радісну новину, про народжену Дитину – Ісуса в ніжних обіймах Марії, мудреців, які прийшли з далекого Сходу, щоб поклонитися Царю.
     Також діти мали змогу перевірити свої знання про Народженого Спасителя  у цікавій вікторині. Із задоволенням робили пам’ятні подарунки. Надзвичайно зворушливо, коли разом з дорослими діти можуть прославляти Христа у колядках та молитві.
     І звичайно, не обійшлося свято без подарунків, призів, щирих побажань та обіймів. Ця зустріч не залишила байдужими нікого з присутніх. Дякуємо Богу за цінні та радісні зустрічі в нашому житті.