«ДРУЗІ», нам виповнився уже РІК! Що далі???

Весело та гучно розпочався новий табірний сезон у нашій Церкві. Посеред колориту служінь та дійств, які наша громада втілює в життя протягом Різдвяно-новорічного циклу, зимовий денний табір зайняв досить помітне та актуальне місце. «Друзі» або, як ми його називаємо, всесезонний табір, цього місяця відсвяткував рік з моменту свого заснування.

     Багато що змінилося з того моменту, як усе розпочалося: збільшилась та посмілішала команда молоді, що служить протягом робочих табірних днів; примножилась кількість охочих ресурсами підтримати це служіння; більше приміщень Дому Молитви було задіяно для організації навчання і дозвілля учасників; підросли і самі діти, з якими ми мали зустрічі під час короткострокових канікул протягом року. Всього і не перелічиш, але дуже хочеться сказати, що незмінним у таборі було відчуття присутності Божої благодаті, без якої, в принципі, все перелічене вище було б неможливе.
    Насиченим та яскравим був кожен момент, відведеного для нас, часу. Інтригуючий фотоквест, спортивні змагання не для слабодухів,  щоденна інтелектуальна вікторина «Новизни», створювали потік, в якому кожен міг, бодай на хвильку, але відчути себе переможцем, призером, значущим, потрібним. Супергуртки допомагали розширити свій світогляд і випробувати себе в чомусь новому або переосмислити щось старе та звичне. Наші майстри-практики у гармонійній співпраці з дітьми виготовляли різдвяні прикраси, перевіряли на правдивість «лайфхаки», експериментували, хлопці вивчали «ази» ком’ютерної техніки, а дівчата основи косметології, кожен мав можливість поглянути на себе крізь об’єктив відеокамери і попрактикуватись в журналістиці. Попри всі почуття та навики, які наші друзі могли здобути в таборі, ми розуміємо необхідність вкладати в них Слово Боже, тому невід’ємною частиною табору був Біблійний урок та дискусійний гурток. Протягом години часу, кожного дня, діти мали можливість почути Різдвяну історію з Писання в надзвичайно креативному та цікавому форматі, а також дослідивши суть свята – народження Ісуса Христа, отримати відповідь на питання «Що таке Різдво і як його святкувати?».  Різдвяні колядки і співи, щоденні дружні розмови з наставниками на теми, які дуже злободенні для підлітків, тепло та святкові декорації, смачна і дуже вчасна їжа, а також фото-фіксація кожної дрібнички і кожного учасника – подарували нам особливе відчуття Божої турботи та благословіння протягом усього табору. Слава Господу!!!
    Завчасно, ще вкінці минулого року, було оголошено, що вік дітей, які цього разу, зможуть весело та корисно провести час в стінах Дому Молитви, буде 11-14 років. Так було вирішено тому, що табір став останньою сходинкою, з якої  10 лютого о 16:00 стартує ПІДЛІТКОВИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ КЛУБ. І ми сподіваємось, що під час зустрічей наші «дорослі» діти, зможуть отримати відповіді на актуальні для них питання, знаходячи в Біблії керівництво для прийняття правильних рішень. Просимо Господа про мудрість і терпіння, щоб вірно доносити Його Слово до дитячих сердець, залишаючись  при цьому, добрим прикладом і свідоцтвом Його сили та любові.