Як церква провела святкові дні

Розпочався 2018 рік, і як вже увійшло в хорошу традицію - за ним і тижні святкувань. Тож як наша церква провела ці дні?

     Завершуючи прожитий рік, кожен аналізує свій духовний стан, аналізує зроблені справи та досягнуті цілі. І в передноворічний вечір ми присвятили ціле зібрання, яке спонукало всіх нас переглянути прожите, а також поставити нові цілі на 2018 рік, щоб прожити його ще краще, ніж минулий. В основній проповіді цього вечора пастор Ярослав Стащак виокремив тему практичного життя християнина, його духовний ріст та щоденні справи. І кожен у своїх молитвах робив підсумки та просив благословіння на майбутнє. Друга частина нашої спільності продовжилась у другому залі, де вже у вільнішій формі проводилось спілкування. Тут були різноманітні конкурси, загальний спів, молитва та проповідь пастора Василя Цюпка про Любов, яка все перемагає. Для дітей готувалась окрема програма. І невід’ємною частиною нашого вечора була спільна смачна вечеря.
     От і пройшов цей рубіж між старим та новим роком, але перебування у спільності аж ніяк не завершилось, бо щодня, аж до самісінького Різдва проходили зібрання у Домі молитви.
     6 січня, вже із самого ранку, віруючі зібрались знову, щоб подякувати Христу за Його прихід. А на наступний день розпочалось о 10.00 величне богослужіння, яке очікують дорослі та діти – Різдво! До цього готувались усі: хтось створював чудову різдвяну атмосферу, прикрашаючи різними декораціями зал; хтось цілий тиждень тренував колядки, щоб прославити Бога співом; хтось готував проповідь, а хтось молився за це довгоочікуване дійство. «Христос народився!» - «Славімо Його!» - так розпочали цей ранок у Домі молитви. Звучав чудовий оркестр із духових, клавішних та струнних інструментів, усі радісно співали колядки, згадуючи народження Ісуса Христа. До проголошення Божого Слова готувався пастор Василь Цюпко, а також запрошений гість – пастор Микола Романюк. Не обминула участь у служінні і наших діток, які підготували пісні, вірші та сценки. Кожен був радісний та щасливий, що у величний день зміг прилучитись до прославлення нашого Бога.
     Після насиченого тижня усе ще не закінчилось, адже після різдвяного дня, в понеділок зранку, молодь нашої церкви теж славила Бога. Звучав чудовий хоровий спів. Співоча молодь підготувала дуети, тріо, квартети! Першим проповідував ректор УБТС Ярослав Пиж, який говорив про слова ангела: «мир на землі». Чи маємо ми у собі той мир? Чи справді духовні у нас відносини один з одним у церкві? Другим спікером був пастор Володимир Кондор, який говорив про важливість очікування Царя. Свято не закінчувалось в приміщенні Дому молитви, адже кожного вечора, протягом трьох днів, молодь нашої церкви славили Бога колядками, відвідуючи багато домівок нашого міста.
     Завершились дні святкувань, але для когось вони стали стартом у духовному житті. Нехай у Новому Році у вас буде бажання для зросту, прагнення до нових духовних знань; нехай відносини один з одним свідчать про Божу любов на землі, а ваші вчинки стануть світлом для світу. Христос народився! Славімо Його!