60+

В неділю, 10 грудня , члени церкви мали особливу спільність. Це було останнє, так зване «60+», зібрання цього року. І назвали його «вечір спогадів». Навіть пісні були особливі – тільки такі, які співали присутні, коли були ще зовсім молодими.

   Почалося все, як завжди, з молитви. Потім сестра Наталя Вельгуш запропонувала відгадати значення деяких архаїзмів та неологізмів, наголошуючи, що ми можемо розуміти один одного, незважаючи на прірву у віці. Олена Дуб запросила переглянути давні світлини перших груп молодих людей, що сформувалися у бориславській церкві й порівняти з фотографіями сучасної молоді, які зовсім по-іншому виглядають і служать активно, але по-іншому. Маючи прийняття і зростаючи в любові один до одного зможемо розуміти старше покоління і приймати молодих.
    Пастор Василь Цюпко разом з присутніми згадали про служіння, які виконували колись й тепер. Брат Василь розповідав, як зараз Бог дозволяє робити набагато більше, аніж в часи радянської системи. І це наше благословення.
    Після усього сказаного присутні зробили висновок, що попри різні вікові особливості й уподобання, нас, старших і молодших, об’єднує любов один до одного й посвята для служіння Богу.
     Також брат Стащак Ярослав нагадав про добру традицію – молитися за конкретну людину, члена помісної церкви, протягом місяця, до наступної зустрічі. Минулої зустрічі предмет молитви – молоді сім’ї, яким потрібно було засвідчити про це особисто. Ось цієї зустрічі кожен міг витягти карточку з ім’ям сімей після 40-ка. Надіємося, що ця добра традиція перейде в звичку.
     Час спільності швидко минув. Як завжди, молодь приготувала для присутніх смачну вечерю.   
     Після закінчення трапези служіння закінчили молитвою.
     Слава Богу за можливість проводити подібні зібрання. Те, що люди приходять на такі дійства говорить про те, що їм необхідна спільність, а ще більше – Боже Слово. Тому молімося за членів нашої церкви, особливо за старших. Щоб через Божу милість ми ще не один раз прославили Його в єдності.