Святкування Дня Біблії

       Вже який рік поспіль наша церква відзначає чудове свято, яке, слава Богу, святкують чимало віруючих людей по цілій країні – День Біблії.

       Попередні роки «День Біблії» церква святкувала у різних приміщеннях: міському Палаці Культури, залі міської ради, однак цього року «День Біблії» відзначали у Домі Молитви Євангельських Християн Баптистів. Тому ввечері 26 листопада, о 17:00 у нашій церкві відбулося богослужіння з нагоди «Дня Біблії».
       Варто відзначити, що на «День Біблії» завітало чимало людей, які прийшли зацікавлено слухали промовців. Зібрання розпочав пастор помісної церкви Ярослав Стащак, який представив програму свята та гостей. А саме, команду з Українського Біблійного Товариства, серед яких віце-президент УБТ Василій Луцишин, директор західного відділення УБТ Віталій Войтович, менеджер західного відділення УБТ Олександр Резніков.
       Під час коротких промов за кафедрою служителі нашої церкви, та гості з Українського Біблійного Товариства мали можливість донести до людей, важливість та унікальність Біблії. Біблія була і буде завжди найціннішою книгою, адже вона відкриває нам істинного Бога, і Його любов до нас. Під час програми пастор Володимир Кутний провів для всіх присутніх цікавий інтерактив, на якому можна було отримати найцінніший приз – Біблію. В кінці, пастор Василь Цюпко виголосив коротку проповідь на тему: «Важливість Слова» і закликав людей, до того щоб кожен цінував Писанням.
     Між промовами, регіональний чоловічий хор виконував пісні, які підкреслювали сьогоднішній урочистий день.
      Під час зібрання присутні мали нагоду підтримати служіння Біблійного Товариства, зібравши для цього фінансове пожертвування. Також, всі бажаючі могли придбати для себе, чи комусь на подарунок, різноманітні Біблії.
       Слава Богові за те, що люди в Україні сьогодні не мають дефіциту в друкованому Слові Божому.