Табір «Друзі» – дубль третій!

Послух, доброта, сміливість!
Вже давно відійшов у спогади аромат літа, а в Домі Молитви все ще панує атмосфера справжнього дитячого табору. Посеред звичної осінньої негоди розквіт справжнісінький букет нелицемірної дитячої радості та їхньої безмежної цікавості.

    П'ятниця, субота і неділя стали особливими для більше як 120 дітей, бо вони мали змогу прийняти участь в осінньому варіанті табору, який отримав назву «Друзі».  Спортивні змагання, Біблійний урок та обід об'єднували дітей в першій половині дня, а гуртки інтригували охочих після обідньої перерви. В навчальній програмі було запропоновано крізь призму біблійної історії поглянути на три надважливі риси, необхідні для християнського життя. Вони були представлені, як цінності, які відображені в поведінці та вчинках в дитинстві та юності таких героїв віри, як Самуїл, Давид, і служниці Наамана. Свідомий послух волі Божій, серце сповнене доброти та любові, сміливі почуття та дії викликані горливістю за Господом - це те чого так не вистачає сучасним християнам...і малим, і великим!
    Спортивні змагання, Авана, групові завдання та ігри в спортзалі відволікали від хмарної погоди. Смачний обід та вчасний полуденок додавали сил, то помайструвати трохи, уважно спостерігати і думати, і, врешті дошкандибати додому поки ще не стемніло. На гуртках було надзвичайно цікаво: справжня експериментальна лабораторія, фотостудія із майстер-класом по експозиції, школа ручної праці з європоробками, на кшталт, «декупаж» і «скубі», музична скринька, яку неможливо було зупинити, бо всім дуже подобається співати, і профілактика гаджет- та інтернет-залежності, хоча сам по собі табір є профілактикою. І це просто перелік того чим наповнювався день у таборі. А пережити це все? В неділю опісля всього всіх учасників чекала «Ярмарка», на якій кожен міг витратити свої табірні заощадження, чесно зароблені протягом табору за послух та старання.
    Табір не закінчився... він перейшов у соціальні мережі... помандрував на стіни та світлини аккаунтів... Але це лише спогади і спроба тримати приємне в пам'яті. А ми просимо у Господа можливості знову зустрітись із «Друзями» в реалі, взимку...