Служіння брата Чака Мілтона

Ось уже 5-ий рік поспіль до нас завітав наш дорогий брат у Господі – Чак Мілтон. Ціль його приїзду дуже зрозуміла та особлива – звіщати людям про Христа. І цього року брат активно послужив у нашому місті. Протягом 9-ти днів Чак невтомно працював, спілкувався з людьми, виступав у навчальних закладах, а також проповідував на місцевому радіо.
    Багато людей протягом декількох днів змогли почути Добру Новину, звістку про спасіння людини, і це спасіння є в Христі Ісусі. Багато школярів та студентів мали можливість переконатись у важливості читання Слова Божого.
Чак має особливий підхід до кожної людини, з якою спілкується, та до кожної ситуації. Він може говорити як з молодими, так і зі старшими людьми, і кожен його слухає. Він виступає перед викладачами, студентами та учнями. Бог дав йому цей особливий дар звіщення Євангелії.
     Ми щиро вдячні Богу за такий особливий час служіння разом з нашим братом Чаком, а також молимось і сподіваємось, що ми зможемо зустрітись з нашим братом і наступного року, якщо Бог дасть життя.
    Славимо Бога за те, що двері звіщення Слова Його ще відриті. Люди чують звістку про Христа
і приймають Його у своє життя.