Наше місто відвідали лікарі-волонтери

28-29 жовтня у м. Бориславі за запрошенням Бориславської церкви євангельських християн-баптистів працювала група медиків-волонтерів християнської молодіжної медичної асоціації України. Цей благодійний захід для всіх бажаючих проводили лікарі – офтальмолог, кардіолог, терапевт, УЗДист, мануальний терапевт.

     Служіння цієї християнської медичної спілки – це виїзди у містечка і села України, де є потреба людей у медичній допомозі. Лікарські послуги, діагностику, а також медикаменти вони надають людям безкоштовно. Свій фах лікаря вони усвідомлюють не лише через клятву Гіпократа, але й, як дар від Бога, який необхідно віддавати потребуючим безкоштовно. До цього віруючих медиків мотивують слова Ісуса Христа: «Зціляйте недужих, очищайте прокажених …; даром отримали, даром і давайте» (Єв.Мт.10,8).   
Впродовж двох днів у приміщені недільної школи при церкві ЄХБ-1 м. Борислава (вул.Богуна,32) лікарі приймали бориславців. За два дні лікарську допомогу отримали близько 200 наших краян. Вони також могли отримати безкоштовно окуляри. Наші мешканці добре оцінили високий професійний рівень лікарів-волонтерів та щиро вдячні їм за теплий прийом.