«Вірую!» – свято хрещення

День, 22 жовтня, став особливим не тільки тому, що був останнім сонячним днем «бабиного літа», але ще й тому, що був обраний для проведення святого водного хрещення у Дрогобицькій в’язниці. Для чотирьох братів це була пам’ятна мить – вони давали обітницю доброго сумління перед Господом. Свято розпочалось на вулиці.
Під теплим сонячним промінням лунала християнська пісня і проповідь Слова Божого. Один за одним браття проголошували: «Так!», «Вірую!» і «Обіцяю!». Після хрещення, яке звершував старший пресвітер Церкви Василь Цюпко, всі охочі відправились у молитовну кімнату для продовження зібрання. 
Коли в кімнаті молитви стало дуже тісно, учасників свята було запрошено перейти у велику залу. З настановами до нових членів Церкви звернулись брат Володимир Кутний, пресвітер першої Бориславської церкви та Людвіг Цидор – пресвітер Церкви м. Тячіва. Молоді брати із Церкви м. Виноградова щиро і з радістю прославляли Господа піснями, якими нагадували про Божу благодать та любов. Брат Василь Цюпко звернувся до всіх присутніх із питанням «Хто має право участі у вечері Господній?». Давши відповідь згідно з Святим Писанням, він же і дав можливість охрещеним братам прийняти участь у Вечері! Молитва благословіння, подарунки, побажання, навіть спільна трапеза, яку заздалегідь приготували брати із Закарпаття – це все створило справжнє Церковне свято! Господь потурбувався, щоби цього дня ніхто і ні в чому не мав недостатку.
Для братів шлях віри розпочався і хотілося б, щоб кожен із нас молився про їх стійкість у вірі. А ще хочеться, щоби кожен із нас переконався в правдивості слів апостола Петра: «…не дивиться Бог на обличчя, але в кожнім народі приємний Йому, хто боїться Його й чинить правду.» (Дії Апостолів 10:34,35)