Нашу церкву відвідала молодь із Закарпаття

Завдяки жертві Христа, віруючі в Нього люди, об’єднуються в Церкви заради спільності й прославлення Спасителя. Цієї неділі, 22 жовтня, ми мали таку  добру спільність – до нашої Церкви завітала молодь  з міста Виноградова, Закарпатської області. Основна ціль їхнього приїзду – відвідати Дрогобицьку колонію строгого режиму з нагоди свята – хрещення чотирьох братів.

Програма богослужіння була насичена прославленням через вірші, хоровий та груповий співи, ну і, звичайно ж, – Слово Боже.
Брат, який першим проповідував, зазначив, що ми маємо великий привілей називатися  дітьми Божими. Адже це дозволяє нам «бачити» численні Господні благословення в нашому щоденному житті. Проте це зобов’язує християн до значної відповідальності – жити так, щоб оточуючі відчували Божу присутність й прославили через це Христа.
В заключній проповіді, брат Людвіг закликав присутніх не марнувати час, але використовувати з мудрістю. Пастор наголосив, що необхідно «будувати» правильні стосунки  з Богом через віру, послух та навчання.
Після закінчення зібрання, бориславська й виноградівська молоді спільно пообідали й вирушили до м. Трускавця на прогулянку задля продовження спілкування.
Слава Богу за можливість разом з новими друзями прославляти нашого Господа. Молімося про благословення для виноградівської Церкви в її служіннях й житті.