Нова зміна пресвітерів та дияконів заступили на служіння в нашій церкві

1 жовтня у нашій церкві відбулась посвята служителів. Володимир Кутний та Ярослав Стащак були рукопокладені на пасторів, а Степан Стащак та Юрій Петровський на дияконів.

    Слова настанови для молодих служителів говорив Володимир Кондор, керівник комітету зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ. Брат Володимир наголосив на тому, пастирське служіння – це велика відповідальність, у першу чергу. Володимир Васильович наголошував на рисах, які мають характеризувати пресвітерів, згідно Слова Божого, про обов’язки та відповідальність пасторів у Церкві, а також про належне ставлення церковної спільноти по відношенню до пресвітерів: «Бо каже Писання: Не в'яжи рота волові, що молотить, та: Вартий працівник своєї нагороди». (1 Тимофію 5:18)
    З нагоди свята до бориславської церкви завітав також Володимир Павлович Шемчишин, заступник голови ВСЦ ЄХБ. «Покликання пастора найперше базується на любові. Наскільки б сильно ви не любили  проповідувати, або що інше робити у Церкві, у першу чергу ви повинні любити  тих, для кого проповідуєте» - наголосив Володимир Павлович.
     Над молодими пасторами молились пастори місцевої церкви, а також пастори, що приїхали на запрошення, серед яких і Богдан Луць, пастор Центральної Церкви Львова.
   Після молитви над пресвітерами, заступник Львівського об’єднання церков, Ярослав Васильович Савка виголосив настанови дияконам. Нагадав про їхні обов’язки та відповідальності,  про те, що диякони, окрім піклування про членів церкви,  також повинні піклуватися і про пресвітерів, допомагати їм у всьому. Звершили молитву з рукопокладенням над дияконами та їхніми дружинами. Вручили пам’ятні подарунки. Святкування завершилось обідом для усіх, хто прибув на зібрання цього ранку.
    Дивлячись на вік та завзяття до служіння, хочеться побажати молодим служителям: «Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!» (1 Тимофію 4:12).