День подяки – особливе церковне свято

«Дякуємо, Боже, за щоденні благословіння! Дякуємо за те, що маємо вдосталь їжі та різноманіття одежі, маємо воду та житло, маємо друзів та сім’ї! А найбільше дякуємо за спасіння, подароване в Ісусі Христі, і за Слово Боже, яке для нас доступне.» - так звучали молитви подяки в нашій церкві недільного дня, останнього вересневого тижня. Тож як це свято ми провели?

     Вся Церква прославила Бога в загальному величному співі на початок зібрання. А спів супроводжував наш оркестр із духових, струнних та клавішних інструментів. Молодь також взяла участь у прославленні, розказуючи вірші подяки. Навістили нашу церкву гості, яким ми дуже раді. Перший гість – це пастор села Старий Кропивник, який сказав проповідь та закликав до молитви. Опісля пастори провели подяку за хліб, воду і Слово Боже, як символи наших духовних та фізичних потреб. Продовжили насичену програму співами та віршами, а також проповіддю про готовність до «великих жнив», яку проголосив другий гість, брат Олег Бубняк. Після проповіді звучали ще пісні та вірші, в яких наші брати та сестри продовжували розкривали тему жнив, урожаю та подяки. Повчальне й цікаве слово до дітей говорив пастор Ярослав Стащак, який на прикладі маленького хлопчика, що віддав свої 2 рибки та 5 хлібів, - показав, що краще давати, аніж брати. Тож після проповіді настав час послужити нашим маленьким діткам: вони і співали, і розказували вірші; мелодійні соло, також і спільні пісні радували серце усіх присутніх. Завершальною частиною зібрання була проповідь пастора нашої церкви, Василя Цюпка. «До чого привели тебе дії Божі? Чи помінялось твоє життя?» - такі важливі запитання давав брат присутнім, закликавши до покаяння. От і закінчилось наше зібрання після молитви, а в другому залі на всіх чекав смачний обід.
Після свята подяки в церкві деякі брати поїхали провести особливе вдячне зібрання у Дрогобицькій в’язниці. Радістю для нас є те, що четверо в’язнів готуються до хрещення. Це іеликі плоди Божого благословіння у тюремному служінні, за що ми Йому вдячні  .
Приводу для подяки Богу не потрібно шукати, адже кожен день ми бачимо, як Його благословіння супроводжують наше життя. А чи вдячний Богу ти?