Всі ті, хто в Христа хрестилися, у Христа зодягнулися

6 серпня на Трускавецькому озері було звершено заповідь Господню – хрещення по вірі. 11 осіб вступили в Заповіт з Господом і поповнили Першу Бориславську, Трускавецьку та Дрогобицьку церкви.


    Богослужіння на березі озера відкрив молитвою служитель Першої Бориславської церкви брат Володимир Кутний. Хор виконав кілька пісень. Проповідь про суть хрещення та його правдиве значення проголосив брат Ярослав Стащак.
   Священнодію звершили пастори Олег Боднар (Трускавець), Роман Цюпко (Дрогобич), Василь Цюпко (Перша Бориславська церква).
    Після зібрання на озері, всі присутні та охрещені відправилися в Доми Молитви для продовження свята та участі у Вечері Господній.
     Напевно нема більшої радості для Церкви, аніж приєднання нових членів до Неї. Цієї неділі, до помісної громади Першої Бориславської Баптистської Церкви, долучилися 9 людей,прийнявши святе водне хрещення.
     Після акту хрещення, Церква зібралася в Домі молитви, де разом з новими членами могли виконати ще одну Заповідь Христа – Причастя.
    Та перед цим, до новохрещених, брат Володимир Кутний сказав слово-настанову. Він наголосив, що з моменту обітниці доброго сумління, життя людини не стає легшим. Навпаки, - це велика відповідальність бути «обличчям» Церкви. Адже світ робить висновки про Церкву з того, як живуть Її члени.
     Перед Господньою Вечерею, пастор Старокропивницької Церкви, Дречевич Богдан, нагадав про значення цієї Заповіді. В першу чергу – це нагадування для нас про жертовну смерть Христа: "Робіть це на спомин про Мене" (1Кор. 11:24). Також проповідник наголосив, що «так само, як кожен кусочок хлібини утворений з одного цілого хліба, так само й кожен член утворює Церкву». І Господня вечеря є цьому знаком: "Тому, що один хліб, тіло одне - нас багато, бо ми всі спільники хліба одного"(1 Кор.10:17).
    Спомин звершив пастор Бориславської Церкви Цюпко Василь. Право першим здійснити Заповідь надали новохрещеним.
      Слава Богу, що Церква росте, розширюючи царство Боже. Молімося за нових членів Церкви. Нехай Господь благословить їх у міцній вірі та ревному служінні. Амінь.