Пам`ятаємо своїх наставниківЩегель Надія Іванівна (08.07.1952 - 25.02.16)
 
    Народилась в с. Мечищів Бережанського району, в сім’ї віруючих батьків Івана та Катерини. Є ще старший брат Василь. У 1972 році, в серпні, вночі прийняла святе водне хрещення і стала членом Бережанської церкви. У 1984 році вийшла заміж за Щегеля Володимира, члена Бориславської церкви, у них народилась дочка Людмила. Після одруження переїхала жити до Борислава. У 1999 році помер її чоловік, і Надія залишилась вдовою. А 25 лютого 2016 року відійшла у вічність. Сестра була активною у молитовному служінні, ревно відвідуючи ранкові щоденні молитви. Живучи непростим життям, Надія уміла залишатись життєрадісною та оптимістичною, довіряючи Богові усі негаразди та свою сім’ю. У нашій пам’яті вона завжди залишиться прикладом людини, яка у всьому надіється на Господа і довіряє у всіх життєвих обставинах. Віримо та сподіваємось зустрітись у вічності.


Бодак Ярослав Антонович (13.04.1934 - 17.02.2016)

    Народився 13 квітня 1934 року в Польщі, в селі Вапенне Горлицького повіту, Краківського воєводства. В 1945-1946 роках через переселення лемків, під час операції «Вісла», був разом з родиною переселений на Луганщину. Потім деякий час жив на Тернопільщині і, врешті, оселився в м. Бориславі. Здобув освіту в Дрогобицькому нафтовому технікумі. Навчався в Московському інституті нафти й газу. Своє життя пов’язав з Дрогобицьким музичним училищем, в якому також навчався, а згодом і працював викладачем до 2015 року, після закінчення Львівської консерваторії.
    Член спілки комзиторів України, відомий фольклорист, автор багатьох друкованих робіт. Але найважливіша подія відбулась з ним у 1989 році — Бодак Ярослав прийняв рішення слідувати за Христом і став членом Бориславської церкви ЄХБ. Також брат Ярослав викладав теорію музики в Українській Баптистській Теологічній Семінарії. Організував хор в Трускавецькій церкві, а також вкладав у розвиток музичного служіння у помісній Бориславській церкві.