Що означає Преобра?ження?

     Преобра?ження Господнє - описане в Євангеліях, це явлення Божественної величі й слави Христа на горі Фавор.

Детальніше...

Початки науки Христової

З 24 по 26 червня 2016 року в домі молитви Першої Бориславської церкви ЄХБ відбудеться церковна конференція на тему: «Початки науки Христа». Протягом 3-х днів ми будемо розглядати шість важливих тем згідно послання до Євреїв, які автор називає початками науки Христа. На конференції проповідуватимуть як запрошені служителі, так і служителі помісної церкви. А саме: перший заступник голови союзу церков ЄХБ – Ігор Бандура, старший пастор Першої Бориславської церкви ЄХБ – Володимир Кондор, Пастор церкви «Благодать» м .Київ – Любомир Матвіїв, керівник молодіжного служіння у Львівській області – Ярослав Стащак. Ще одним із гостей, які відвідають конференцію буде  Ерік Йодіс, який є місіонером та виконавцем християнських пісень.
 
Отже, більш детальніше:
Пятниця – початок о 19:00
Володимир Кондор «Наука про покаяння від мертвих вчинків»
 Ігор Бандура «Наука про віру в Бога»
 
Субота – початок о 19:00
Ярослав Стащак «Наука про хрещення»
Ігор Бандура «Наука про рукопокладання»
 
Неділя – початок о 17:00
Любомир Матвіїв «Наука про воскресіння мертвих»
Ігор Бандура «Наука про вічний суд»

 

Радість у випробуваннях

Якова 1:1-8
    Яків, брат Господа нашого Ісуса Христа починає своє послання з підбадьорення людям, які переживали тяжкі випробування, і даний уривок якраз говорить про радість, яку, як це не дивно, випробування приносять. Що ж це були за люди?

Детальніше...

Твердині свої стережи

Наума 2:2

    Бог послав пророка Наума в тяжкий для Ізраїльського народу час. Північне царство Ізраїля було зруйноване Ассірійською імперією. Читаючи книгу Наума, ми усвідомлюємо ту подвійну мету, яку прагнув досягнути її автор: по-перше, попередити Ассирію та її столицю Ніневію про суд Божий, що на неї чекає. Бог віддав Ізраїль в руки ассірійців, щоб покарати його за ідолослужіння. Але ассірійці зловживали отриманою владою, ставлячись вкрай немилосердно до ізраїльтян. За це саму Ніневію очікує згуба. По-друге, Наум хоче підбадьорити Ізраїль. Справедливість буде відновлено і мучителі Божого народу будуть покарані. І в очікувані Божого суду Наум закликає Ізраїль зміцнювати свої духовні сили і берегти твердині.

Детальніше...

Альтернативи любові нема

І Кор.13:1-8; 13
    Так уже влаштоване людське життя, що нам постійно доводиться робити вибір. Цей вибір може бути дрібним, повсякденним, коли ми обираємо, яку краватку одягнути чи що приготувати на сніданок. Іноді ми опиняємося перед більш поважним вибором, коли мова йде про нашу майбутню професію чи супутника життя для створення сім’ї. Найсерйозніший вибір людина робить, коли мова йде про духовні питання, пов’язані з вірою та вічним життям.

Детальніше...