Слова вдячності

Ось і закінчив свій відлік 2015 рік, і ми з Божою милістю вступили у перші дні нового 2016 року. Церква м. Борислава пережила чимало Божих благословень, а також мала багато можливостей послужити для Христа. Ми вдячні Господу за все, що Він зробив для нас у минулому році. Один з пресвітерів нашої церкви, Іван Миколайович Романюк, висловив декілька слів з приводу того, за що він, як пресвітер, вдячний Богу.

"Мир Божий вам, брати та сестри! Христос Народився!
    Добіг до кінця ще один рік. І не тільки для мене особисто, але й для кожного зокрема. Оглядаючись назад, можна побачити успіхи, але ж були і помилки. Так проходить життя кожної людини.
     Для мене особисто минулий рік був особливим. В центрі служіння стояв Фестиваль Надії.
    Ця епохальна подія забрала час і сили в кожного служителя, який в той чи інший спосіб був задіяний в цьому служінні. Бог використав нас, щоб зробити свою роботу. Я вдячний за це Богу.
     Також я вдячний Богу за кожний прожитий день, адже ці дні мали достатньо справ на Ниві Його. Бог протягом усього року благословляв мене особисто і церкву, в якій я служу. За це особливий поклін Отцю Небесному. Особлива подяка Богу за нових братів, які прийняли рішення активно служити Богу - служачи Церкві Христовій. Бог поповнив Церкву новими членами - і за це подяка Йому. Я не маю достатньо слів, щоб виразити подяку Творцю. Бог з нами, і в цьому наша сила. Служіть Йому."