Інтерв`ю з Володимиром Кондором

В неділю 13 грудня на вечірньому зібрані у Червоноградській церкві відбулось загальне зібрання, на яке основним проповідником був запрошений пастор нашої церкви - Володимир Кондор. З цього приводу ми попросили брата Володимира дати невеликий коментар і розповісти, що відбувалось на зібранні.

- Володимир Кондор
     "У неділю вечjром в Червоноградській церкві відбулось загальне зібрання за участю молоді. Цього вечора церковний зал був заповнений повністю. Темою зібрання було актуальне запитання :"Церква в моді, чи мода в церкві?"
Люди хотіли дізнатись про те, що насправді формує церкву.
    Висвітлюючи цю тему, я скористався ідеєю, щоб пояснити слова "церква" і "мода" окремо, тому що ці слова є несумісними. Тому тема буде висвітлена наступним способом:
    1) Я пояснив, що мода - це нестійка річ, яка постійно змінюється, тому люди, які віддаються моді, є нетривалими. Щось подібне відбувається, коли людина бажає відвідувати церкву тільки тому, що це популярно.
На превеликий жаль, сьогодні багато речей і дискусій, які відбуваються в церкві, є тому, що хтось хоче відстоювати те, що було модним у його житті, чи період молодості.
    2) Коли ми говоримо про церкву, то ми повинні розуміти, що з точки зору світу бути в церкві є не модно. Церква ніколи не буде модною в суспільcтві, і речі, про які каже Біблія, - ніколи не будуть популяhними у людей. Проте церква є стабільною і вічною.
    Цінності, які сьогодні висвітлює церква, ніколи не будуть в людей у моді, поскільки для церкви важливо відмовитись від своїх принципів і вподобань, від своїх бажань, взяти свого хреста і нести його.
    Це те, про що говорив Ісус, і це те, що є в церкві.
    Світ буде ненавидіти такі цінності, але нам, як віруючим людям, вони повинні бути притаманними. Ось чому церква і мода завжди буде поза людським виміром популярності, проте вона завжди буде надважливою у Бога!"