Слідами Другого Місіонерського Форуму

Запитання до пасторів нашої церкви, які були членами оргкомітету ІІ-го Місіонерського форуму

    1. Яка ціль проведення місіонерського форуму?
    2. Чи вдалося досягнути того, що планували?
    3. Чому важливо робити такі заходи?

     Романюк Іван Миколайович
    1. Ціль проста – заохотити молоде покоління йти звіщати про Христа в межах України і за її межами. Звичайно, є ще один добрий плід форуму – це підбадьорення людей у їхньому служінні через розповідь про те, що Господь робить, як в християнському світі, так і поза ним.
    2. Коли дивитись на проведення великих заходів, які робить братство, то в цьому році форум пройшов задовільно, немає особливих претензій, ціль, яка була поставлена, - виконана, також було доволі обширно представлено ту працю, яка звершується в Україні та за її межами. Доволі цікаву інформацію надали гості, які відвідали форум, і тому, я думаю, що після цього форуму у нас появляться нові місіонери як внутрішньої місії, так і зовнішньої.
    3. Кожного разу, коли Союз має якусь програму і пробує звершувати її, він повинен збирати всіх зацікавлених людей у звершені цієї програми. Наше братство поставило ціль – Місія. Коли взята ця програма, то ми повинні збирати всіх людей, які працюють у цій області, які зацікавленні, чи які можуть бути зацікавлені, адже в такий спосіб ми досягаємо Україну.

Кондор Володимир Васильович
   1. Форум мав декілька цілей:
а) провести аналіз місійної праці в наших церквах;
б) побачити та почути свідоцтва місіонерів, які на місіонерських полях в Україні і за її межами;
в) надихнути активно займатися місіонерським служінням та дати засоби для цього.
  2. Так, навіть більше. Натхненні проповіді, якісні семінари дали можливість людям переосмислити свою місіонерську діяльність. Думаю, що через деякий час ми побачимо, чи досягли того, що хотіли. Вірю, що кожна церква в нашому братстві буде залучена до місіонерства від Єрусалиму, аж до краю землі.
   3. По перше, ми бачимо результат праці за кілька років.
  По друге, ми можемо побачити перспективи, які відкриваються перед нами в контексті місіонерства.
  По третє, це чудовий час спільного прославлення нашого Господа, та спілкування віруючих людей з різних регіонів нашої країни.
 
 
 
Відгуки членів нашої церкви, які мали змогу відвідати ІІ-й Місіонерський форум

Стащак Ярослав
    Той, хто мав можливість бути на 2 Місіонерському форумі, але не поїхав – буде жаліти. Звичайно, усе зібрання можна було дивитись онлайн, але ті враження, які отримуєш, коли сидиш в залі – їх не передати! Авторитетні служителі України, знайомство з місіонерами, збудовуючі та надихаючі проповіді, молитовний час, чудова музична програма! Хіба це не благословіння – провести два дні, слухаючи Слово Боже?!
    Я, як служитель у своїй церкві в Бориславі, багато почув на форумі і поновив своє бажання та натхнення благовістити нашому місту. Також варто сказати, що подібні заходи, різноманітні конференції розвивають духовно, не дають стояти на місці. Це саме та можливість поповнити свій багаж знань, ідей і навіть збільшити словниковий запас (для служителя-проповідника це дуже важливо!).
    Слава Богу, що є люди, які організовують такі заходи! Це справді велика праця для кожного учасника 2 Місіонерського форуму. Слава Богу за бажання і можливість відвідати форум!

Цюпко Василь
    Я радий, що мені випала нагода побувати на 2 місіонерському форумі. Це не просто була для мене ще одна можливість поспілкуватися із братами і сестрами, не просто можливість виїхати в столицю, послухати хороші проповіді. Я на живо побачив місіонерів, наших братів і сестер з України, котрі служать у різних країнах, почув про їхню працю, почув про їхні потреби. З деякими мав нагоду поспілкуватися. Це дуже важливо. В такому разі ти молишся про того, з ким особисто знайомий, кому тиснув руку...
    Ще одне, такий форум мотивує до місіонерства. Як колись, так і тепер Господь потребує вірних і слухняних людей, котрі з посвятою принесуть Євангелію Христа чи то своїм землякам, чи то іншим народам. Лише через виконання Великого Доручення розширяться межі Царства Божого. Тому, такий форум є потрібним.

Стащак Мирослав
    Мені дуже сподобався 2 Місіонерський форум. Багато почув для себе нового, корисно провів час. Мав змогу познайомитись із новими людьми та поспілкуватись із тими, кого вже знаю. Кожен із нас повинен бути місійним – чи за кордоном, якщо цього хоче Бог, чи у своєму місті. І саме про це я ще раз і ще раз роздумував, коли слухав двохденну програму форуму.

Легка Люба
    Дуже корисно було послухати про формування церков з місійним баченням на ток-шоу з Романюком Миколою. Дуже тішить те, що в нашому братстві є церкви, які пішли так далеко! Шкода, що свідчення місіонерів були здебільшого лише на семінарах.
   Загалом, форум сподобався, особливо запала проповідь зі словами, що ЗАВТРА це обман, треба служити і віддавати СЬОГОДНІ.