Відгуки про церковну конференцію


Кондор Володимир
«Така конференція в нашій церкві проходила вперше. Інтерес до вивчення Біблії – найбільше, що мені сподобалося. Будучи учасником та організатором конференції, бачу велику потребу у глибокому та систематичному вивченні Божого Слова. Ми хочемо, щоб в нашій церкві такі конференції проводилися систематично. Це не просто подія, яка пройшла, це Божий подарунок для нашої церкви, адже ми маємо унікальну можливість насолоджуватись спільним дослідженням Слова і Його глибин. Молимось та готуємо наступну конференцію, тому слідкуйте за анонсом на нашому сайті.»
 
Паращак Наталія
«Мені дуже сподобалась церковна конференція. В першу чергу тому, що є певна тема і її стараються повністю відкрити. Також дуже цікаво коли ти можеш задати питання людям, які дійсно знають Біблію. Звісно, потрібно проводити такі конференції, бо дуже багато можна зрозуміти для себе і також можна запросити своїх друзів, які не ходять до церви, щоб вони почули біблійні істини.»
 
Яким Неля
«Церковна конференція мені дуже сподобалась, а особливо своєю темою, яка є дуже важливою особисто для мене. Я вважаю, що такі конференції є дуже важливими для церкви.»
 
Зарейчук Олександр
«В першу чергу хочу сказати - дякую за конференцію, а також за змістовний виклад тем. Я тільки за те, щоб частіше проводити такі конференції. Найбільше, що мені сподобалось, що це справді була наука Христова.»
 
Найда Ярослав
«Мені сподобалось, що теми були справді цікавими, такими, які б хотілось почути. І тому хочу сказати, що, звичайно, потрібно робити таке на наступний раз, більше вдосконалюючись. Це справді було корисно.»
 
Смакула Богдан
«Конференція сподобалась тим, що нагадала членам церкви цю науку, у яку ми віримо, і заодно можна було перевірити себе у тому, чи живу я так, як каже Біблія. Проповіді були дуже добре сказані, і у доволі такий невеликий час було відкрито багато істин. Я вважаю, що мінімум раз в рік потрібно такі конференції робити.»
 
Дуб Олена
«Така конференція спонукала мене до думки, що я і наша церква потребуємо спеціального систематичного навчання про доктрини. Ми, як члени церкви, потребуємо такого навчання. Сподобалось також, що різні люди викладали теми, і можна було почути цікаві думки цікавих людей
 
Вельгуш Василь
«Конференція, яка відбулась у нашій церкві, дуже вплинула на мене. Вона нагадала мені про мої обов’язки, як служителя, і про те, що я повинен робити. А також це дало мені розуміння того, що Бог хоче від мого життя. Вважаю, що потрібно таке робити, тому що це дуже корисно і дуже важливо.»
 
Стащак Ірина
«Уважно слухаючи кожну проповідь конференції, я помітила, що навіть у відомих для мене темах було багато нових істин. Звернула увагу на те, що ніколи раніше в Біблії не помічала. Цікаво було послухати нових проповідників, та й своїх – як завжди! Дуже хочеться, щоб такі конференції в нас проходили частіше, хоча б раз на сезон. Це будує нас духовно і укріпляє!»