Відгуки жінок про свято матері

Качмарчик Неля
    Щодо свята, то воно мені дуже сподобалось, і не тільки мені, але і всім, хто були зі мною.
Я б дуже хотіла, щоб таке свято відбувалось частіше, але оскільки свято матері тільки раз в рік, то вже мусимо чекати від року до року. Хочу сказати - Слава Богу, що таке свято відбулось.

Гоцуляк Аня
    Мені дуже сподобалось свято матері, і я вважаю, що це дуже хороше підбадьорення для всіх матерів, які там були присутні, тому що кожна мама дуже багато емоцій, сил і любові віддає своїм дітям, а також змучується у своїх домашніх клопотах, і тому їй потрібно іноді мати таку спільність. Тому це свято було дуже хорошим підбадьореням особисто для мене, і я думаю що воно було також актуальне  для всіх жінок, які там були. Коли ми повертались додому, я помітила, що всі були щасливі. По їх очах було це видно. Ми могли і емоційно і фізично і духовно збагатитись. Також саме через це свято багато нових людей відвідали нашу церкву, за це Слава Богу.

Дречевич Тамара
    Я не так довго в ролі мами, але я також мала можливість бути на цьому святі і мені дуже сильно сподобалося, це був чудовий вечір, і дуже приємно що вся увага і програма була присвячена саме матерям. Ми могли дуже добре відпочити як душевно так і духовно, а також набратись сили і підбадьорення. Особливо сподобалась програма і їжа. Хочу сказати, що було б дуже добре, якби і надалі подібні святкові зібрання відбувались в нашій церкві.

Стащак Ірина
    Чудова програма, цікаві конкурси, приємні до сліз вірші та пісні...Також особливо сподобалась проповідь, яка заставила задуматись про свою роль як мами і жінки. Не можу не згадати про смачне частування. І взагалі, вся атмосфера свята була позитивною та світлою. Дуже важливо, що саме через такі свята ми можемо запрошувати людей, які ніколи не були в церкві, і в такий спосіб бути світлом для світу. Слава Богу за благословіння і корисно проведений час!

Цюпко Марія
    Мені особисто, та й не тільки мені, свято дуже сподобалось, слів не знаходжу, щоб сказати, як все було чудово. В мене залишились тільки приємні враженя і дуже багато позитивних емоцій. Відповідаючи на запитання «Що сподобалось найбільше?», скажу – ВСЕ! І це дійно буде правда, адже це свято стало справжнім благословінням для мене, як матері. Проповідь пастора, особлива їжа, а також чудова програма – все це залишило для мене приємний слід у мому житті. Деякі мами сиділи і плакали від того, наскільки приємно їм було, що саме для них це було приготовлено. Я б дуже хотіла щоб на наступний рік церква зробила ще таке свято.

Стащак Анастасія
   Свято було прекрасне,  організатори дуже добре підготували програму. Особливою була проповідь, мабуть, торкнулась вона своїх слухачів саме актуальністю. Сподобалось також спілкування, яке було в кінці, де мами різного віку могли в простоті і в радості поспілкуватись, поділитись життєвим досвідом. Найбільше мені сподобалось, як молоді люди, які добре підготувались, із радістю послужили для жінок нашої церкви. Ну і, звичайно, скажу, що такі свята обов’язково потрібно робити, і я б не відмовилась, якби не тільки раз на рік. Великий плюс такої події в тому, що жінки можуть відлучитись від своїх турбот і в спільності подумати над своїм призначенням, та духовно збагатитись.

Легка Надія
    Мені ця подія дуже сподобалась, найбільше тим, що вона була добре підготовлена. Команда, яка працювала, дуже гарно виглядала і дуже старанно служила для нас. Особливими були пісні, які співали наші діти, а також слово, яке говорив для нас Володимир Кондор.

Вельгуш Дарія
    По перше, свято сподобалось тим, що багато матерів змогли почути слово про своє призначення. По друге, пресвітер дуже мудро побудував план своєї проповіді, який полягав у трьох частинах. Я чула багато позитивних відгуків від людей, які були вперше в нашій церкві. Скажу одне - Слава Богу за таку чудову подію, яку Він нам подарував. А команда, яка приготувала все, – молодці.

Поливка Людмила
    Зібрання, котре було підготовлене на День матері, мені дуже сподобалось. Приємно, що були жінки різних поколінь. Сама програма була добре продумана: пісні чергувались зі Словом. Були конкурси, котрі задіювали усіх присутніх. На мою думку, такі зустрічі необхідно продовжувати. Слава Богу.